Ja+Ty=My

To jest program, który pomoże Wam uporządkować fundament Waszego związku. Zarówno tego z długim stażem, bagażem doświadczeń i gromadką dzieci (albo wnuków), jak i tego na początku drogi, kiedy docieracie się we jeszcze we dwoje.

Dowiecie się i przećwiczycie różnice w myśleniu kobiet i mężczyzn. Odpowiecie sobie na pytania: skąd się bierze rozczarowanie w Waszym małżeństwie? Dlaczego kompromisy są pierwszym krokiem do kryzysu? Jak cieszyć się codziennością we dwoje? Dlaczego on nie mówi o swoich emocjach, a ona może o nich mówić bez przerwy?!


CO NA PROGRAMIE?

Program ma formę weekendowych warsztatów (dwie soboty), spotkań raz w tygodniu przez kolejne sześć tygodni (spotkanie trwa 3 godziny) lub wakacyjnego tygodniowego programu w formie rekolekcyjnej. Warsztaty składają się z 6 części tematycznych:

  • Idealistyczne wizje a rzeczywistość
  • Szacunek i akceptacja odmienności
  • Dar zamiast roszczeń
  • Czas dla nas
  • Dialog i komunikacja
  • Pieczęć daru (życie seksualne)

Każda sesja składa się z: godziny wykładów, godziny wspólnej pracy warsztatowej i godziny indywidualnej pracy małżonków. Wykłady są prowadzone z ogromną dozą humoru i pragmatyzmu. Część warsztatowa, którą prowadzą trenerzy (pary małżeńskie po kursie metodycznym) pozwala doświadczyć w praktyce treści wykładowych. Rozmowa we dwoje przy kawie pozwala dotknąć tematów i odnieść je do własnej relacji.

Uczestnicy otrzymują profesjonalne i przejrzyste materiały warsztatowe, wśród których znajdują się konspekty wykładów, testy osobowości, praktyczne wskazówki oraz materiały do samodzielnego pogłębienia.

Gotowi na Miłość i Życie?

Czekamy na Was. Odwagi!